نقد منصفانه – این تصویر را در روزهای اخیر صفحات حامی احمدی‌نژاد منتشر کرده‌اند؛ به همراه انبوهی از توهین و حتی افترا و تهمت.
به زعم خودشان توانسته اند در مواضع من تناقض بیابند. توییت بالا در جواب سخنان روحانی بود که در راهپیمایی ۲۲بهمن از رفراندوم حرف زد و معلوم است که در مقام رد خواسته‌ی اوست نه تایید رفراندوم.
و توییت پایین واکنش به نامه اخیر احمدی‌نژاد است که معتقدم آنروی حرفهای روحانی است.

🔴ما برخلاف اصلاح طلبان افراطی شخص پرست نیستیم و نیاموخته‌ایم که در بند افراد باشیم. آنها گرفتار دگم‌های خود هستند و حتی انقلاب و امام و رهبری رابرای خودخواهی امثال میرحسین موسوی و کروبی هزینه کردند.
احمدی‌نژاد اکنون به یک پارازیت تبدیل شده است. او حتی مبارزه و منازعه ما با غربگرایان و جریان نفوذ را هم تحت الشعاع قرار داده است. دوست دارم سکوت کند و بیش از این شعارهای انقلابی را وجه المصالحه و هزینه‌ی برخورد با رقبایش قرار ندهد.

زمانی‌که حمایت از احمدی‌نژاد هزینه های بسیار داشت، علناً از او حمایت کرده‌ام و اکنون هم منکر خدمات گذشته اش نیستم. هم آن زمان که از او حمایت کرده‌ام ناسزا شنیده‌ام و هم امروز که منتقد او هستم. مرام ما محافظه‌کاری و قبیله‌گرایی نیست و از اینکه به‌خاطر بیان صریح مواضعم، طعم و زخم زبان و تهمت بشنوم باکی ندارم.
والسلام علی من اتبع الهدی

منبع / نویسنده: وحید یامین پور