نقد منصفانه – در اوج اقتدار پیامبر صلی الله علیه و آله، اتفاق بسیار مهم و معنی داری رخ داد که مشابه آن هرگز ،جز در زمان حکومت امام علی علیه السلام (در ابعاد و شکل متناسب با زمان) رخ نداد.
حسب روایات،آن اتفاق مهم در هنگام ظهور مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف هم رخ خواهد داد.(دعای شریف ندبه)
🔴🔴آن اتفاق مهم ویران کردن مسجد ضرار به امر خداوند متعال بود.(سوره مبارکه توبه)
مسجد ضرار نمونه کامل اسلام ساختگی در برابر اسلام اصیل با هدف ایجاد انحراف بود.
🔴 بنایی که به اسم اسلام به دست جمعی منافق (۱۲یا۱۴نفر) ساخته شد وشاید باور نکنید که بانی اصلی آن پدر یک شهید معروف بود! «ابو عامر» پدر «حنظله غسیل الملائکه»!

اما گاهی تصحیح انحرافات جز با ویرانی یک بنای به ظاهر مقدس و ساخته شده توسط افراد معتبر ممکن نیست.

🔴 روز ۲۹ بهمن رهبر انقلاب سخنرانی بسیار مهمی داشتند که دائم حفظ بنای اصیل اسلام و ضرورت ویران کردن هر بنای منحرف ولی به ظاهر مقدسی را به یادم می آورد.

آنجا که خطرات عظیم و مهم پیش روی انقلاب را با دقت بر شمردند و فرمودند: 🔴«وقتی ارتجاع اتفاق می‌افتد، همان آدم‌های انقلابی سابق سر کارند اما خط و راه عوض شده. کأنه انقلاب شده بود برای اینکه آن قبلی‌ها بروند و ما بیاییم سر کار»!

🔴در مسند بودن آدم های انقلابی «سابق» ابزار انحراف و ناامیدی است و باید همچون مسجد ضرار ریشه کنشان کرد! هرکه هست ، حتی اگر پدر حنظله باشد!

من این را یکی از کلیدی ترین فراز های فرمایشات ایشان می دانم.
🔴اشرافیت کارگزاران نظام در پوستین مسلمانی،دقیقا همان مسجد ضرار است!
🔴همنشینی با اغنیا و فراموشی مستضعفان، اعتکاف در همان مسجد است!
🔴دل بستن به دشمن ،نماز گزاردن در مسجد ضرار است!

همگان می دانیم هیچ مسئولی نیست که پرچم مخالفت با اسلام سر دست گرفته باشد و خون به دل مردم کند، برعکس، منحرفان با تظاهر به اسلام و مسلمانی تیشه به ریشه امید مردم می زنند! این تظاهر از آن مسجد خطرناک تر است.

🔴🔴قوه قضاییه در این راه کوتاهی ها کرده است و امروز رهبر انقلاب به جای آنها هم عذر خواهی کرد!

آنها و دیگرانی که کم کاریشان، رهبری را به عذر خواهی وادار کرد، عبرت بگیرند و جبران کنند وگرنه خودشان هم به زاویه ای از مسجد ضرار تبدیل می شوند!

منبع / نویسنده: حسین شمسیان